Talenty nie rosną tylko na wiosnę

Ula

Pasja Uli Szczubełek z klasy artystycznej IIIE

Ula od szkoły podstawowej przejawiała zdolności manualne dlatego też postanowiła w gimnazjum pójść do klasy artystycznej. Rozwija swój talent uczestnicząc w zajęciach plastycznych, warsztatach oraz plenerach malarskich. Jej prace niejednokrotnie prezentowane były na stronie internetowej naszego gimnazjum oraz podczas wystaw plastycznych na terenie szkoły.

W dniach 17.09.2016r. i 18.09.2016r. brała udział w warsztatach malarskich zorganizowanych przez Stowarzyszenie „Pasjonat”, które odbyły się w Galerii Rumia pod hasłem „Rumia oczami 3 pokoleń”.

Marzeniem Waszej koleżanki jest realizacja swojej pasji i rozwój talentu - który niewątpliwie posiada - w Liceum Plastycznym w Gdyni. Zapraszamy do galerii prac Uli.