Dzień Wąsa

dw

10 listopada 2016 roku, z okazji święta Odzyskania Niepodległości, w naszej szkole odbył się Dzień Wąsa. Każdy, kto miał przyczepiony wąs, był zwolniony z niezapowiedzianej odpowiedzi oraz kartkówki. Dla zapominalskich zostały przygotowane dodatkowe wąsy, które rozdaliśmy w czasie przerw.
Korytarze naszego gimnazjum wypełniły się różnorodnymi, włochatymi i najbardziej zakręconymi wąsikami!
Pan Jacek Pałubicki wraz z przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego zorganizował konkurs na wąs najbardziej przypominający wąs Marszałka Piłsudskiego. Zwycięscy wąsacze, którzy wykazali się ogromną pomysłowością, zostali nagrodzeni pozytywną oceną z WOS - u oraz punktami plusowymi. Na długiej przerwie wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcia z tabliczką ,,SFOTOGRAFUJ SWOJEGO WĄSA '' . Wszyscy świetnie się bawiliśmy . W ten niecodzienny i nieco humorystyczny sposób przypomnieliśmy uczniom, jak bardzo ważny powinien być dla nas, młodych Polaków, 11 listopada.
WIĘCEJ ZDJEĆ TUTAJ

Agnieszka Kijowska