ONICO Gdynia Półmaraton.

ONICO Gdynia 2017

W niedzielę 19 marca 2017 roku odbył się ONICO Gdynia Półmaraton. Uczniowie z Gimnazjum nr 1 wraz z kolegami ze Szkoły Podstawowej nr 1 z Rumi, oraz absolwentami Gimnazjum nr 1 wzięli w nim udział jako wolontariusze. Naszym zadaniem była pomoc przy starcie oraz na mecie, niektórzy z naszych wolontariuszy także pomagali w Biurze Zawodów - przy wydawaniu pakietów startowych. Meta miała miejsce na Skwerze Kościuszki w Gdyni. Biegacze przebiegli 21.097,5 m kilometry, a ukończyło bieg aż 5857 osób. Widzieliśmy dużo uśmiechu na twarzach biegaczy, ale też i zmęczenie. Dużo osób dziękowało nam za wsparcie. Każdy z wolontariuszy otrzymał pamiątkową koszulkę oraz posiłek i napoje. Za rok będziemy TAM znowu, kto wie może większą ekipą!!!!

Anna Okrój