II Maraton Czytelniczy

To nie żarty! Za nami już maraton trzecioklasistów – egzaminy gimnazjalne – których wyniki poznamy w czerwcu, pod koniec roku szkolnego. Ale przed nami jeszcze kolejne etapy II Maratonu Czytelniczego. 28 kwietnia o godz. 14.10 w sali nr 15 odbędzie się konkurs na temat „Więźnia labiryntu” , a w maju test z ostatniej w tym roku lektury – „Zabić drozda”. Do tej pory w maratonie wzięło udział 28 uczniów z klas I-III, w rankingu prowadzą: Zuzanna Brzóska z... kl. I e, Martyna Karwowska z kl. III g oraz Paulina Chyzińska z kl. III g, które zgromadziły najwięcej punktów. Jednak nic straconego! Jeżeli lubisz czytać, ten konkurs jest również dla Ciebie! Możesz dołączyć na każdym etapie i sprawdzić siebie! Szczegółowe informacje u nauczycieli polonistów.

Irena Burczyk