Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Rozpoczęcie roku 2017 18

Dla uczniów i nauczycieli w całej Polsce czas odpoczynku nieubłaganie dobiegł końca. Pora wracać do szkoły i obowiązków, by… zasłużyć na następne wakacje! Pokrzepieni tą myślą przybyliśmy 4 września 2017 roku na uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego.

Podczas uroczystości oprócz uczniów klas I-VII, klas gimnazjalnych
obecni byli wicedyrektorzy p. E. Grzymkowska, p. A. Klepczyńska, p. S. Kozaczka,
grono pedagogiczne oraz rodzice.
Uroczystość rozpoczęto od wprowadzenia pocztu sztandarowego i odśpiewania hymnu państwowego.
Następnie głos zabrał Dyrektor Szkoły – p. Arkadiusz Skrzyński, który powitał wszystkich serdecznie.
Pan Dyrektor poinformował wszystkich uczniów o zasadach bezpieczeństwa obowiązujących w szkole.
Życzył wielu sukcesów oraz satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności.
Nauczycielom owocnej pracy, a rodzicom zadowolenia z sukcesów dzieci.

Uczniowie klasy II E