Świąteczna gorączka w SK CARITAS

GC

Rozpoczęła się świąteczna gorączka w Szkolnym Kole Caritas! Praca wre, jak to przed Świętami , w Szkolnym Kole Caritas. Wszystko po to by skończyć wszystko na czas. Angażujemy się w wiele akcji przed Świętami Bożego Narodzenia i musimy przygotować sporo rzeczy. Przygotowujemy dekorację do przedstawienia dla przedszkolaków i dzieci ze świetlicy w SP6 „List do Świętego Mikołaja”, szyjemy poszewki na „jaśki” oraz tworzymy kartki świąteczne na prezenty dla bezdomnych. Czeka nas jeszcze wiele innych wyzwań. Zapraszamy do włączenia się w nasze działania!!! Jak to zrobić? Przynieś kubek termiczny dla bezdomnego - napije się ciepłej herbaty! Przynieś materiał na poszewki dla bezdomnych (możesz sam uszyć poszewkę, pewnie chętnie pomoże ci mama, babcia lub miła sąsiadka! ) – wyśpi się wygodniej! Możesz sam uszyć poszewkę (pewnie chętnie pomoże ci mama, babcia lub miła sąsiadka)! Wykonaj kartkę bożonarodzeniową dla bezdomnego – będzie mu miło Wszystko możesz przynieść do sali 214!
Iza Miotke