Wrzesień

• Poświęciliśmy trochę czasu, aby zachęcić uczniów klas I, by przyłączyli się do naszego koła. DAMY IM NIEZŁY WYCISK!!!!!!
  • Przygotowujemy się do szkoleń I i II stopnia.
  • Opracowaliśmy plan działania na cały rok szkolny 2012/2013.
  • Wzięliśmy udział w spotkaniu organizacji poza rządowych, które zostało przygotowane przez Urząd Miasta Rumi. Mieliśmy możliwość zapoznania się z organizacjami, z którymi moglibyśmy podjąć współpracę. Wydaje nam się, że takie spotkania są owocne, gdyż dają możliwość wspólnego poznania się tych, którzy w jakiś sposób pracują na rzecz naszego miasta i środowiska.