Listopad

• Wzięliśmy udział w kweście na cmentarzach rumskim i gdyńskich na rzecz Hospicjum Św. Wawrzyńca w Gdyni. Nasi wolontariusze przepracowali 65 godzin i zebrali około 2.762,50 złotych.
  • Odwiedziliśmy rumski Caritas i pokazaliśmy starszym i niepełnosprawnym wychowankom tego domu nasze przedstawienie z okazji Dnia Papieskiego. Miło było nam ujrzeć wzruszenie na twarzach odbiorców jakie wywołało wspomnienie o tym wielkim Polaku.
  • 11 listopada w parafii Podwyższenia Krzyża kontynuowaliśmy akcję rozprowadzania kalendarzy hospicyjnych (rozprowadziliśmy ich ok. dwustu).
  • 13 listopada podczas wywiadówki w naszej szkole kontynuowaliśmy akcję kalendarzy hospicyjnych oraz sprzedawaliśmy cudowne w smaku i zapachu ciasta (naszej własnej produkcji). Udało nam się zebrać dwieście trzy złote, które dobrze wykorzystamy na nasze działania.
  • Dzień Seniora. Przygotowaliśmy drobne upominki i laurki z okazji tego miłego święta , po czym udaliśmy się z nimi do Domu Dziennego Pobytu Caritas dla osób starszych. Otrzymaliśmy piękne podziękowania i było nam miło, że tak niewiele potrzeba, aby sprawić komuś przyjemność.
  • Powoli zaczynamy przygotowywać się do akcji w czasie Świąt Bożego Narodzenia.