Projekt "Prezentacja"

PROJEKT EDUKACYJNY PREZENTACJA MULTIMEDIALNA PT. „GIMNAZJUM NR 1 IM. KS. STANISŁAWA ORMIŃSKIEGO W RUMI”

Dnia 15 maja podczas zebrania z rodzicami uczniowie klasy II f Patrycja Rynkiewicz, Patrycja Czerwionke, Weronika Seweryn, Mateusz Gulcz oraz uczniowie klasy II g Jakub Dżugan, Filip Feda oraz Przemek Szewczyk zaprezentowali rodzicom swój projekt edukacyjny - prezentację multimedialną pt. "Gimnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Ormińskiego w Rumi - Dokumentacja naszej pracy, nauki i aktywności w roku szkolnym 2012/2013".

Uczniowie pracowali w dwóch zespołach. Jeden zespół - uczniów klasy II f miał za zadanie wykonać i opracować zdjęcia dokumentujące to, co działo się w naszej szkole w mijającym roku szkolnym. Opiekunem grupy była pani Anna Okrój. Drugi zespół - uczniów klasy II g na bazie dostarczonych zdjęć miał stworzyć prezentację multimedialną, dodając komentarz i animacje slajdów. Opiekunem tej grupy była pani Teresa Rzepa.

Publiczna prezentacja projektu nastąpiła również podczas Dnia Otwartego Szkoły.